SYNTIUM 7000 DM 0W-30 4L

174,00 zł
Brutto

Syntium 7000 DM 0W-30 został opracowany specjalnie, aby zapewnić doskonałą ochronę silników wyposażonych w układy do obróbki następczej spalin, pracujące w najbardziej ekstremalnych i wymagających warunkach jazdy. Został opracowany dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu współpracy z największymi europejskimi producentami samochodów, w połączeniu z całkowicie syntetyczną i przyjazną dla środowiska technologią środków smarnych w celu zapewnienia optymalnej stabilności termicznej i oksydacyjnej. Zapewnia oszczędność paliwa, a jednocześnie skutecznie chroni układy do obróbki następczej spalin naszych samochodów.

Rodzaj oleju
Normy
Ilość

  • Koszt dostawy Koszt dostawy
  • Zakup powyżej 280 zł przesyłka GRATIS !!! Zakup powyżej 280 zł przesyłka GRATIS !!!
  • PACZKA 48 - do 10 kg - 12,40 zł PACZKA 48 - do 10 kg - 12,40 zł
  • PACZKA 48 - do 20 kg - 15,30 zł PACZKA 48 - do 20 kg - 15,30 zł

Syntium 7000 DM 0W-30 firmy PETRONAS jest olejem typu mid SAPS, który nadaje się do wszystkich rodzajów samochodów osobowych takich, jak Mercedes-Benz, w tym samochodów z silnikami benzynowymi i Diesla (wyposażone w układy do obróbki następczej spalin) oraz najnowszych samochodów wyczynowych, samochodów sportowo-rekreacyjnych i lekkich samochodów dostawczych, wyposażonych w urządzenia do kontroli emisji takie, jak filtry cząstek stałych dla silników Diesla i katalizatory, wtryski paliwa, wiele zaworów, turbosprężarki lub sprężarki; działa w najtrudniejszych warunkach eksploatacji. Nadaje się również do pojazdów napędzanych biopaliwami.

Doświadczenie zebrane przez firmę PETRONAS na torach F1 i podczas innych ważnych imprez samochodowych i zawodów umożliwiło opracowanie Syntium firmy PETRONAS: linii najnowocześniejszych środków smarnych, spełniających wymogi silników nowej generacji zarówno na torze, jak i na drodze. Uwaga: Należy zawsze sprawdzać zalecaną klasę lepkości i specyfikacje dla danego pojazdu w instrukcji użytkownika.

Właściwości i zalety :

  • Doskonałą ochronę układów do obróbki następczej spalin w silnikach Mercedesa;
  • Lepsze ograniczanie osadów w silniku oraz zużycia, ponieważ umożliwia maksymalną reakcję silnika;
  • Wyjątkową stabilność termiczną i możliwość ochrony przed szlamami i lakierami, będącymi skutkiem wysokich temperatur, umożliwiającą wysoką moc i czystość silnika;
  • Większą oszczędność paliwa;
  • Dłuższy okres pomiędzy wymianami oleju aż do maksymalnej wartości przewidzianej przez producenta;
  • Smarowanie natychmiast po rozruchu — minimalizuje tarcie i zużycie związane z rozruchem.

Specyfikacje i homologacje: Syntium 7000 DM 0W-30 firmy PETRONAS to w pełni syntetyczny olej, który spełnia, a nawet przewyższa poniższe wymogi: API SN, ACEA C3

Ma następujące homologacje producentów:
MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51

Spełnia lub przewyższa następujące wymogi producentów: Renault RN0700

Petronas
18344019
100 Przedmioty

Zobacz także